Klient biznesowy

Moja oferta nie tylko da Ci gwarancję bezpieczeństwa prawnego, ale przede wszystkim pozwoli skupić się na prowadzeniu swojej firmy.

Oferuję przedsiębiorcom kompleksową obsługę prawną, począwszy od rozwiązywania spraw bieżących, poprzez prowadzenie spraw sądowych, zabezpieczanie kontraktów czy pełną obsługę korporacyjną.

prawo spółek

Zastanawiasz się jak założyć spółkę albo jak pozbyć się uciążliwego wspólnika? Chciałbyś zlikwidować spółkę albo zmienić umowę spółki? Nie wiesz jak wypełnić formularz KRS albo jakie złożyć dokumenty do KRS?

Specjalizuję się w obsłudze korporacyjnej spółek.

UPADŁOŚĆ przedsiębiorstwa

Nie wiesz gdzie i jak złożyć wniosek o ogłoszenie upadłości? Zastanawiasz się kiedy powinieneś złożyć taki wniosek? Chciałbyś zgłosić wierzytelność w postępowaniu upadłościowym?

Konsekwencje niezłożenia wniosku o ogłoszenie upadłości są bardzo poważne. Nie należy zatem bagatelizować problemów związanych z zaburzeniem płynności finansowej przedsiębiorstwa i w przypadku problemów finansowych warto zwrócić się do specjalisty o pomoc.

prawo cywilne i gospodarcze

Dostałeś pozew i nie wiesz co dalej zrobić? Klient nie płaci Ci faktury albo nie wykonuje umowy? Nie wiesz jak napisać pozew albo jak złożyć wniosek o zabezpieczenie?

Nie zastanawiaj się dłużej i zwróć się do mnie o pomoc.

prawo UMÓW

Nie wiesz jak napisać dobrą umowę? Chciałbyś dobrze zabezpieczyć wykonanie zawartej umowy albo podpisujesz umowę z nowym kontrahentem i boisz się o swoje bezpieczeństwo? Zastanawiasz się jak rozwiązać umowę bez ponoszenia negatywnych konsekwencji?

Uważam, że prawidłowe pod względem prawnym uregulowanie umowy jest niezwykle istotne, ponieważ daje gwarancję bezpiecznej oraz spokojnej współpracy.

PRAWO PRACY I UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH

Zastanawiasz się jak prawidłowo złożyć pracownikowi wypowiedzenie umowy o pracę? Chciałbyś zwolnić uciążliwego pracownika? Obawiasz się, że Twój najlepszy pracownik przejdzie do konkurencji?

Pomoc prawnika pozwoli Ci uniknąć ewentualnych problemów w przypadku kontroli Państwowej Inspekcji Pracy bądź przy zwalnianiu jednego z pracowników.