O Mnie

Radca prawny z zamiłowania!

Nazywam się Michał Śląski i wykonuję zawód radcy prawnego. Ukończyłem prawo w trybie stacjonarnym na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a następnie aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Z wynikiem bardzo dobrym zdałem radcowski egzamin zawodowy i zostałem wpisany na listę radców prawnych pod numerem PZ-4612.

Od 2010 r. zdobywałem praktykę zawodową w poznańskich kancelariach adwokackich oraz radcowskich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadam umiejętności oraz wiedzę niezbędne do świadczenia profesjonalnej pomocy prawnej.

W swojej dotychczasowej pracy skupiałem się na bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym Spółek Akcyjnych, spółdzielni, a także osób fizycznych. Współpracowałem również z syndykami, notariuszami oraz biegłymi rewidentami.

Specjalizuję się w:

W kręgu moich zainteresowań pozostaje także:

Pozwala mi to pomagać osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych oraz przez instytucje rynku finansowego i biura podróży.

Pomoc prawną świadczę na rzecz Klientów z całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Poznania, Lubonia oraz Swarzędza.

Prywatnie jestem fanem Manchesteru United oraz Lecha Poznań, pasjonuję się podróżami, a wolny czas umilam sobie dobrą książką.