Spory sądowe i windykacja wierzytelności

Jeśli chcesz odzyskać pieniądze i zachować płynność finansową swojej firmy, warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia w procesie windykacji należności.

Radca prawny od prawa cywilnego i gospodarczego

Dostałeś pozew i nie wiesz co dalej zrobić? Klient nie płaci Ci faktury albo nie wykonuje umowy? Nie wiesz jak napisać pozew albo jak złożyć wniosek o zabezpieczenie? Zastanawiasz się jak zachować się w sądzie podczas procesu?
Dzięki mojemu wsparciu zarówno na etapie przedsądowym jak i sądowym, nie tylko zminimalizujesz czas niezbędny na dochodzenie zaległych wierzytelności, ale również zwiększysz swoje szanse na ich odzyskanie.

Zajmuję się:

Windykacja wierzytelność, niezapłacone faktury VAT, spory gospodarcze

W ramach obsługi prawnej przedsiębiorców oraz w przypadku pojedynczych zleceń, Kancelaria pomaga w prowadzeniu sporów sądowych, w tym sporów o zapłatę z tytułu niewykonanych lub wadliwie wykonanych umów jak również niezapłaconych faktur VAT.
Zatory płatnicze i niesumienni kontrahenci często stanowią poważne problemy dla prawidłowego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Dlatego też tak ważne jest zachowanie płynności finansowej przedsiębiorstwa i monitorowanie terminowej realizacji zobowiązań przez naszych kontrahentów.

Kancelaria oferuje kompleksową pomoc w dochodzeniu niezapłaconych faktur VAT, niewykonanych lub nienależycie wykonanych umów poprzez:

– analizę sprawę;
– sporządzenie wezwania do zapłaty z ostrzeżeniem wpisów o możliwości przekazania informacji o zaległym zadłużeniu do Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor;
– sporządzenie pozwu o zapłatę postępowaniu nakazowym, upominawczym i uproszczonym;
– prowadzenie postępowania egzekucyjnego przed komornikiem sądowym.

Prowadzenie sporów lub spraw sądowych z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego.

Procesy sądowe i spory gospodarcze nie są najprzyjemniejszymi wydarzeniami, ale każdy inwestor bądź przedsiębiorca prędzej czy później może być zmuszony do zmierzenia się z taką sytuacją.  Jestem radcą prawnym, który specjalizuje się w rozwiązywaniu tego typu spraw.

Zajmuję się również reprezentacją przed sądami powszechnymi w sprawach cywilnych oraz gospodarczych. Kompleksowo poprowadzę każdą sprawę do końca – od zagłębienia się w problem, przez sporządzenie pism i reprezentowanie klienta, aż do ogłoszenia wyroku.

Niezależnie od tego, czy to Ty masz kłopoty z windykacją, czy to ktoś jest Ci dłużny pieniądze – pomogę Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie całej sytuacji. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw o zapłatę. Tym samym, decydując się na moją pomoc, otrzymasz kompleksowe wsparcie.

Wierzę, że z każdej sytuacji można znaleźć dobre wyjście. Aby tak się stało, powierz swoje spory i sprawy sądowe doświadczonemu radcy prawnemu, specjalizującemu się w prawie cywilnym i gospodarczym! Gwarantuję kompleksową i profesjonalną obsługę. Wypełnij formularz kontaktowy, napisz maila lub zadzwoń – umówimy się na spotkanie!