Klient indywidualny

Moje doświadczenie i wiedza pozwolą Ci bez stresu przebrnąć przez całą sprawę, dzięki czemu unikniesz pochopnych oraz nierozważnych decyzji.

Świadczę usługi, które obejmują sprawy związane z codziennymi problemami z zakresu prawa cywilnego, w tym spadkowego, rodzinnego czy ochrony konsumenta, a także prawa upadłościowego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Ponadto, pomagam w sprawach przeciwko towarzystwom ubezpieczeniowym, biurom podróży oraz bankom.

ODSZKODOWANIA I ZADOŚĆUCZYNIENIA

Ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania? Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie? Nie wiesz jak uzyskać odszkodowanie po wypadku albo kogo pozwać? A może zastanawiasz się jak określić wysokość odszkodowania za nieudaną wycieczkę?

Pomogę Ci! Posiadam wieloletnie doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynień od towarzystw ubezpieczeniowych oraz biur podróży.

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA

Jak złożyć wniosek o upadłość konsumencką?
Czy spełniasz warunki „oddłużenia” w ramach upadłości konsumenckiej? Chciałbyś uwolnić się od swoich długów i zacząć nowe życie?

Oferuję skuteczną pomoc w „oddłużaniu” w ramach upadłości konsumenckiej. Pomagam również w ogłaszaniu upadłości konsumenckiej przez byłych przedsiębiorców. 

KREDYTy
FRANKOWe

Zastanawiasz się jak zacząć walkę z bankiem i „odfrankowić” albo unieważnić swój kredyt? 

Sprawy frankowe charakteryzują się dużą specyfiką oraz skomplikowanym charakterem, dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomoc prawnika.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą pomocy prawnej skierowaną do frankowiczów.

PRAWO PRACY I UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH

Nie otrzymałeś wynagrodzenia w terminie albo jesteś zmuszany do pracy w nadgodzinach?

W sprawach przeciwko pracodawcom, pracownik bardzo często myśli, że jest na straconej pozycji. Nic bardziej mylnego

Z moim wsparciem rozwiążesz wszystkie swoje problemy prawne z pracodawcą. 

PRAWO CYWILNE I OCHRONA KONSUMENTA

Źle wykonano remont Twojego mieszkania albo chciałbyś uregulować sprawy spadkowe po bliskich?

Nawet z pozoru najprostsze sprawy mogą okazać się niezwykle zawiłe i wymagające znajomości, często niezrozumiałych przepisów prawa.

W takich sytuacjach profesjonalne wsparcie prawne może okazać się niezbędne.